SLIM LED flexible 03 | 0,72W | 170° | 4.000K | rozteč 125 mm
Kód: 2801210Související produkty
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.446 kg |
| EAN: | 2801210 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K) |
| ? Příkon (W): | 0,72 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Vyzařovací úhel: | 170° |
| Rozteč modulů: | 125 mm |
| ? Rozměr: | 35x25x8 mm |
| 3M páska: | Ano |
| Výrobce: | ECO LED |
| Záruka: | 5 let |
Ledmodul 2 LED čip 2835 SMD v barvě magenta. Vhodné pro svítící T-Mobile loga.
LED modul ideální pro podsvícení písmen a velkých, nebo středně velkých světelných boxů.
/ 50 ks | LED modul pro připojení bez trafa
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
Propojovací konektor pro ECO SIDE BAR, délka kabelu 10cm.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm
SLIM LED modul pro souvislé prosvětlování velmi tenkých lightboxů
/100 ks Vhodné pro svítící písmena. Ideální pro tenké nápisy.
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 7000K /24V
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.