SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | CITRONOVÁ ŽLUTÁ | IP33
Kód: 121201006Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 121201006 |
| Barevná teplota: | Žlutá |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 85 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 5 let |
5 mm | 120x2835 | 1.080 lm/m | 7,5W | 24VDC | 6500K
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
LED pásek pro vnitřní použití široký 5mm, 24V, 16,8W, 168 LEDs/m, 6.500 K.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K, návin 50m
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, teplá bílá 3000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3000K, návin 50m
LED pásek s bočním svitem, 100 LED/m, vstupní napětí 5V DC/ USB, studená bíla 4000K. Množství na kotouči je 5 bm
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.