SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | MODRÁ | IP33
Kód: 011201004Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 011201004 |
| Barevná teplota: | Modrá |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 84 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 5 let |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
LED pásek s bočním svitem, 100 LED/m, vstupní napětí 5V DC/ USB, teplá bíla 3000K. Množství na kotouči je 5 bm.
COB led pásek FREECUT - dělitelnost na libovolném místě, 24V, 12W/m, 73Lm/W, 528leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
/ 10 bm
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
LED pásek 10 000K, 12V, 8,64 W, 120ks LED/m, návin kotouče 10m.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.