SIGN LED pásek 3D 6,5mm | 12V | 7W | 120x2835 | FIALOVÁ | IP33
Kód: 121201007Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 121201007 |
| Barevná teplota: | Fialová |
| ? Příkon (W): | 7 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (6LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| CRI: | 85 |
| Šířka LED pásku: | 6,5 mm |
| Maximální délka zapojení: | 5-10m |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 5 m |
| Záruka: | 5 let |
| Výrobce: | SIGNTECH |
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W6000K
COB led pásek FREECUT - dělitelnost na libovolném místě, 24V, 12W/m, 60Lm/W, 528leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20 , neutrální bílá 4.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
Speciální LED pásek 100led/m (dělitelnost po 1 čipu/1cm) o příkonu 5W/m. Barevná teplota - studená bílá. Napětí 5VDC - napájení z USB.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.