SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 60x2835 | 2800-3000K | IP20
Kód: 2802001Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.116 kg |
| EAN: | 2802001 |
| Barevná teplota: | Teplá bílá (3.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 3 roky |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
Standardní LED pásek široký 8mm. Návin 50m eliminuje zbytky, které vznikají při menších běžných návinech.
LED pásek s bočním svitem, 100 LED/m, vstupní napětí 5V DC/ USB, teplá bíla 3000K. Množství na kotouči je 5 bm.
ECO LED pásek s vysokým jasem.
5 mm | 120x2835 | 1.080 lm/m | 7,5W | 24VDC | 6500K
Venkovní (zalitý) IP65 ZIG ZAG / 3D pásek v šíři 6,5mm, studená bílá 6500K. Vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje...
Profesionální interiérový LED pásek široký 5 mm.
LED pásek pro vnitřní použití široký 6mm, 24V, 12W, 168 LEDs/m, 6.500 K.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.