SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 6 W | 60x2835 | 4000K | IP20
Kód: 2802002Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.128 kg |
| EAN: | 2802002 |
| Barevná teplota: | Neutrální bílá (4.000K) |
| ? Příkon (W): | 6 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Značka: | SIGNTECH |
| Záruka: | 3 roky |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3000K, návin 50m
COB LED pásek 10m, 12V, 12W/m, 480leds/m, IP20, modrá
COB led pásek 24V, 20W/m, 896leds/m, IP20, RGB+W4000K
COB LED pásek 10 mm v RGB provedení nabízí souvislou světelnou linii bez viditelných bodů a široké možnosti barevných efektů. Díky hustotě 450 LED/m, napětí 12V a příkonu 15 W/m...
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3000K
LED pásek s bočním svitem, 100 LED/m, vstupní napětí 5V DC/ USB, teplá bíla 3000K. Množství na kotouči je 5 bm.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6000K, návin 50m
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.