SIGN LED pásek 10 mm | 12V | 14,4W | 60x5050 | RGB | IP20
Kód: 2802162Související produkty
LED dálkový ovladač čtyřkanálový RGBW 4KRM, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky
LED dálkový ovladač RGBW 1KR, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky
LED dálkový ovladač osmikanálový RGBW 8KRXL, dálkové RF (radiofrekvenční) ovládání, pro RGB a RGBW pásky.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Led pásek šířky 10mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.218 kg |
| EAN: | 2802162 |
| Barevná teplota: | RGB |
| ? Příkon (W): | 14,4 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 60 |
| Šířka LED pásku: | 10 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 50 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 12W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
SIGN LED pásek 8mm s vysokou efektivitou, 12V, 9,6W/m, 120Lm/W, 1150Lm/m, 120leds/m, IP65 nano, studená bílá 6.500K
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 10m
COB led pásek 12V, 5W/m, 128Lm/W, 320leds/m, IP20, studená bílá 6.500K
ECO LED pásek s vysokým jasem.
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
/ 10 bm
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.