SIGN LED pásek 8 mm | 12V | 7,4 W | 10,2 m | 120x2835 | 5850K | IP33 | CE | UL|BIN W57
Kód: 2802719ESouvisející produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 3 |
| Hmotnost: | 80 kg |
| EAN: | 2802719E |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.000-7.000K) |
| ? Příkon (W): | 7,4 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP33 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Dělitelnost: | 2,5 cm (3LED) |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| Šířka LED pásku: | 8 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
3D (ZIG ZAG) LED pásek o šířce 6,5 mm je ideální řešení pro aplikace, kde je potřeba maximální flexibilita a přesné kopírování tvarů.
Profesionální interiérový LED pásek široký 5 mm.
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 100Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K, návin 50m
COB LED pásek 10m, 12V, 10W/m, 480leds/m, IP20, oranžový
COB LED pásek 10 mm v RGB provedení nabízí souvislou světelnou linii bez viditelných bodů a široké možnosti barevných efektů. Díky hustotě 450 LED/m, napětí 12V a příkonu 15 W/m...
CCT COB led pásek 24V, 16W/m, 90-120Lm/W, 512leds/m, IP20, CCT (3000-6000K), návin 50m
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
Venkovní (zalitý) IP65 ZIG ZAG / 3D pásek v šíři 6,5mm, studená bílá 6500K. Vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje...
ECO LED pásek ideální pro rovné a zakřivené povrchy.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.