ECO modul 1LED | 0,24 W | 120°| 6.500K
Kód: 2801901Související produkty
Hliníkový čtvercový profil
Čtyřsměrná rovná spojka profilu S25
Čtyřsměrná rohová spojka profilu S25
Detailní popis produktu
1Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| EAN: | 2801901 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,24 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Efektivita: | 83 lm/W |
| Světelný tok: | 20 lm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| ? Zástavbová hloubka: | 50-70 mm |
| Rozteč modulů: | 75 mm |
| ? Rozměr: | 25x13x6,5 mm |
| ? LED čipy: | SMD 5050 |
| 3M páska: | Ano |
| Značka: | ECO LED |
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
LED modul ideální pro podsvícení kanálových písmen, textilií a světelných boxů.
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
Propojovací konektor pro ECO SIDE BAR, délka kabelu 10cm.
Ledmodul 2 LED čip 2835 SMD v barvě magenta. Vhodné pro svítící T-Mobile loga.
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 4000K /24V
/ 20 ks | LED moduly pro tenké oboustranné lightboxy již od síly 60 mm
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 3000K /24V
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.