SIGN LED pásek 10 mm | 12V | 13 W | 120x2835 | červená | IP68
Kód: 2802707Související produkty
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-320 s funkcí PFC.
Jednovýstupní napájecí zdroj řady RSP-200 s funkcí PFC.
Detailní popis produktu
LED pásek pro exteriérové aplikace, průmyslové balení 10 m, barva červená, pocínované kontakty pro snadné pájení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Záruka: | 2 |
| Hmotnost: | 0.768 kg |
| EAN: | 2802707 |
| Barevná teplota: | Červená |
| ? Příkon (W): | 12 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP68 |
| ? Stmívatelný: | Ano |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Počet LED/metr: | 120 |
| Šířka LED pásku: | 10 mm |
| Maximální délka zapojení: | 10 m |
| Životnost: | 30 000 hodin |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Návin na kotouči: | 10 m |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobce: | SIGNTECH |
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 12W/m, 130Lm/W, 480leds/m, IP20, neutrální bílá 4.000K, návin 50m
COB led pásek 4mm široký s vysokou efektivitou, 24V, 8W/m, 100Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K
COB led pásek s vysokou efektivitou, 24V, 9W/m, 120Lm/W, 480leds/m, IP20, teplá bílá 3.000K, návin 50m
COB LED pásek 10m, 12V, 12W/m, 480leds/m, IP20 , žlutý
COB led pásek s vysokou efektivitou, 12V, 9W/m, 140Lm/W, 480leds/m, IP20, studená bílá 6.000K
ECO LED 3d pásek v šíři 6mm, vhodný pro použití do světelných písmen. Jeho vlastnosti umožňují pásek ohýbat, což umožňuje kopírovat tvar písmene.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.