SLIM LED modul 03 | 0,72W | 170° | 6500K | rozteč 100mm
Kód: 2801720Související produkty
Hliníkový čtvercový profil
Držák výztuhy profilů řady TX
Detailní popis produktu
LED moduly z produktové řady SIGNTECH SLIM LED jsou vhodné pro použití všude tam, kde je požadavek na souvisle prosvětlenou aplikaci s minimální hloubkou.
Vzhledem k charakteristice vyzařovací optiky těchto LED modulů, která je rozprostřena do plochy s kompenzací čelního svitu, nejsou moduly vhodné pro prosvětlování světelných reklam či textilních panelů větších hloubek než 100 mm. Použít je samozřejmě můžete dle vlastního uvážení, ale ve větších zástavbových hloubkách uvidíte znatelný pokles jejich svítivosti.
Ve variantách produktu si prosíme zvolte rozestup středů LED modulů 100 mm nebo 140 mm
| Doporučené maximální rozestupy LED modulů v ploše | |
| Hloubka panelu | Rastr LED modulů |
| 40 mm | 80x80 mm |
| 50 mm | 90x90 mm |
| 60 mm | 100x100 mm |
| Pro větší hloubky použití těchto modulů nedoporučujeme | |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED moduly 12V, 24V, 230V - zadní i boční osvit |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 2801720 |
| Barevná teplota: | Studená bílá (6.500K) |
| ? Příkon (W): | 0,72 W |
| ? Napájecí napětí (V): | 12 V DC |
| ? Stupeň krytí: | IP67 |
| ? Efektivita: | 100 lm/W |
| Světelný tok: | 72 lm |
| Vyzařovací úhel: | 170° |
| ? Zástavbová hloubka: | 35-100 mm |
| Rozteč modulů: | 100 mm |
| ? Rozměr: | 29,5x21,5x7 mm |
| ? LED čipy: | SMD 2835 |
| Záruka: | 5 let |
/ 48 ks
Ledmodul 1 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V / IP67
.
Variabilní flexibilní plát s led moduly 6500K, 12V.
Ledmodul 4 LED chip 2835 SMD / 7000K /24V
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 7000K /24V
Ledmodul 2 LED chip 2835 SMD / 7000K / 12V
LED moduly ideální pro podsvícení kanálových písmen a malých nebo středně velkých světelných boxů.
Hliníková LED lišta pro prosvětlování světelných panelů a reklam od hloubky 35 mm. Zalitá v profilu IP65.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.